Zbiorniki poduszkowe na wodę gaśniczą, zbiorniki elastyczne przeciwpożarowe, polski producent

Firewater Rubo Tank: zbiorniki poduszkowe jako rezerwuary wody gaśniczej


 Sprawdzone na świecie najwyższej jakości materiały

 Dostosowany do norm przeciwpożarowych

 Możliwość składania i przenoszenia

 Wyprodukowany w Polsce

 Montaż w 30 minut

 Gwarancji wytrzymałości materiału  

 
Fire Water Rubo Tank to model stworzony na potrzeby ochrony przeciwpożarowej, który wykorzystuje wszystkie inne zalety naszych zbiorników: mobilność, łatwość w transporcie i trwałość. Poduszkowy zbiornik przeciwpożarowy  Rubo Fire Water został stworzony w oparciu o obowiązujące normy i skutecznie oraz funkcjonalnie będzie pełnił rolę rezerwuaru wody gaśniczej.  Wyposażony jest w cztery przyłącza, do których bezpośrednio za pomocą złączy strażackich „Storz” można szybko podłączyć niezbędny sprzęt do poboru wody.  Dodatkowo  za pomocą ogrodzenia ażurowego można wydzielić  zamkniętą strefę dla poduszkowych zbiorników przeciwpożarowych, aby tylko uprawnione służby  miały do niej dostęp.

Zbiorniki elastyczne Fire Water Rubo Tank są wykonane ze specjalistycznej tkaniny poliestrowej, powleczonej PCV, przeznaczonej do przechowywania wody użytkowej. 

Dane techniczne
Gramatura 1150 gr / m2
Kolor szary
Materiał Tkanina poliesterowa, dwustronnie pokryta PCV
Lakierowanie dwustronne
Zabezpieczenie przeciw promieniowaniu UV tak
Zabezpieczenie przeciw grzybom tak
Wytrzymałość na rozdarcie 380 kg / 5 cm2
Wytrzymałość na temperaturę od -30C do +70C
Przeznaczenie Przechowywanie wody deszczowej, użytkowej
   

Pojemność i wymiary

Zbiorniki poduszkowe Fire Water Rubo Tank są dostępne w wersjach o pojemności 100 i 200 m3. Istnieje możliwość wykonania zbiornika według wymiarów i pojemności podanej przez klienta.
 
Wyposażenie zbiornika
Standardowo każdy zbiornik Fire Water Rubo-Tank wyposażony jest w:
  • wejścia/wyjścia: 4 szt – po 2 na stronie o rozmiarze 4” wyposażone w zasuwy mosiężne z gwintem wewnętrznym i armaturą Storz
  • aluminiowe narożniki wzmacniające
  • wyjście odpowietrzające 2” na szczycie zbiornika – 1 szt.
  • otwór rewizyjny
  • mata ochronna pod zbiornik
  • suchy zestaw naprawczy
Transport
Pojedynczy zbiornik transportowany jest na specjalnej  palecie o wymiarach 3 x 1 m lub w skrzyni o wymiarach 3m x 1m x 1m. Forma transportu i jego koszty (własna flota lub firma kurierska, spedycyjna) uzgadniane są indywidualnie z klientem. 
Zbiorniki transportowane są z Rumi (k/Gdyni) – z siedziby producenta.
 
Przygotowanie terenu
Przygotowanie terenu pod zbiornik nie jest skomplikowane. Najważniejsze  aby był on zniwelowany, stabilny, bez pochyłości. Po wyznaczeniu miejsca wystarczy jego  oczyszczenie z przedmiotów o ostrych krawędziach: szkła, drutów, gruzu, itp.
 
Montaż 
Proces montażu naszego zbiornika składa się z umieszczenia jego na wcześniej sprawdzonym terenie, rozpakowanie, rozłożenie maty ochronnej oraz głównego zbiornika, zamontowanie (skręcenie) narożników wzmacniających oraz wkręcenie zaworów wraz  z przyłączami. Dla zbiornika 200 m3 operacja montażu trwa nie więcej niż 30 minut. 
Do rozłożenia zbiornika potrzebne są  minimum 3 osoby dorosłe.
 
 

Skontaktuj się z namiEXFLO Sp. z o.o.
ul.Hutnicza 44
81-061 Gdynia
woj. pomorskie

Tel. +48 734 133 034
fax:+48 58 679 95 34
e-mail: exflo@exflo.pl


  

29
marca
Elastyczna wanna wychwytowa EXFLEXBERM to produkt, który ułatwia zabezpieczanie przechowywanych pojemników na oleje i inne chemikalia. ... czytaj dalej  
24
października
Od 1 marca 2017 roku planowana jest zmiana dotycząca zasad przechowywania płynnych nawozów naturalnych. Wszystkie nawozy naturalne nale... czytaj dalej  
30
sierpnia
Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszego spotu produktowego na kanale You Tube.  By zobaczyć spot wystarczy kliknąć - tutaj ... czytaj dalej