Rain Water Rubo Tank zbiorniki na wodę deszczową.

Rain Water Rubo Tank: zbiorniki elastyczne na deszczówkę!

 
Materiały przystosowane do kwasowości wód deszczowych​​

​ Atrakcyjna cena!

 Bez pozwoleń na budowę!

 Możliwość składania i przenoszenia

 Wyprodukowany w Polsce

 Montaż w 30 minut!

 Gwarancja wytrzymałości materiału!

 
Rain Water Rubo Tank powstał z myślą o klientach, którzy w duchu oszczędnego i mądrego gospodarowania wodą poszukują rozwiązań pozwalających  efektywnie gromadzić wodę deszczową. Nasz elastyczny zbiornik poduszkowy na deszczówkę dostępny jest w wersjach o pojemności od 50 do 200 m3. Do jego produkcji wybraliśmy sprawdzone materiały odpowiednie dla właściwości chemicznych wód deszczowych oraz użytkowych a także do minimum ograniczyliśmy ilość przyłączy, tworząc finalnie produkt wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowe akcesoria „łapiące deszcz” (aktualnie w przygotowaniu) podłączone do naszego Rain Water Rubo Tank pozwolą przechwytywać i gromadzić jeszcze większe ilości wody deszczowej niż dotychczas. Zbiornik elastyczny na wodę deszczową Rain Water Rubo to funkcjonalne, wygodne rozwiązanie!

Dane techniczne
Gramatura 1150 gr / m2
Kolor szary
Materiał Tkanina poliesterowa, dwustronnie pokryta PCV
Lakierowanie dwustronne
Zabezpieczenie przeciw promieniowaniu UV tak
Zabezpieczenie przeciw grzybom tak
Wytrzymałość na rozdarcie 380 kg / 5 cm2
Wytrzymałość na temperaturę od -30C do +70C
Przeznaczenie Przechowywanie wody deszczowej, użytkowej

Pojemność i wymiary

Zbiorniki elastyczne Rain Water Rubo Tank są dostępne w wersjach o pojemności  50, 100 i 200 m3. Istnieje możliwość wykonania zbiornika według wymiarów i pojemności podanej przez klienta.
 
Wyposażenie zbiornika
Standardowo zbiornika elastycznego Rain Water Rubo-Tank wyposażony jest w:
  • wejścia/wyjścia: 2 szt – po 2 na stronie o rozmiarze 2” wyposażone w zasuwy mosiężne z gwintem wewnętrznym do wmontowania wybranego systemu przyłączy (Perrot, Storz, Bauer, inne)
  • aluminiowe narożniki wzmacniające
  • wyjście odpowietrzające 2” na szczycie zbiornika – 1 szt.
  • wejścia wlewowe na szczycie zbiornika – do 1/ 2 szt.
  • mata ochronna pod zbiornik
  • suchy zestaw naprawczy
Transport
Pojedynczy zbiornik poduszkowany  transportowany jest na specjalnej  palecie o wymiarach 3 x 1 m lub w skrzyni o wymiarach 3m x 1m x 1m. Forma transportu i jego koszty (własna flota lub firma kurierska, spedycyjna) uzgadniane są indywidualnie z klientem. 
Zbiorniki transportowane są z Rumi (k/Gdyni) – z siedziby producenta.
 
Przygotowanie terenu
Przygotowanie terenu pod poduszkowy zbiornik elastyczny  nie jest skomplikowane. Najważniejsze  aby był on zniwelowany, stabilny, bez pochyłości. Po wyznaczeniu miejsca wystarczy jego  oczyszczenie z przedmiotów o ostrych krawędziach: szkła, drutów, gruzu, itp.
 
Montaż 
Proces montażu naszego zbiornika elastycznego składa się z umieszczenia jego na wcześniej sprawdzonym terenie, rozpakowanie, rozłożenie maty ochronnej oraz głównego zbiornika, zamontowanie (skręcenie) narożników wzmacniających oraz wkręcenie zaworów wraz  z przyłączami. Dla zbiornika 200 m3 operacja montażu trwa nie więcej niż 30 minut. 
Do rozłożenia zbiornika potrzebne są  minimum 3 osoby dorosłe.
 
 

Skontaktuj się z namiEXFLO Sp. z o.o.
ul.Hutnicza 44
81-061 Gdynia
woj. pomorskie

Tel. +48 734 133 034
fax:+48 58 679 95 34
e-mail: exflo@exflo.pl


  

29
marca
Elastyczna wanna wychwytowa EXFLEXBERM to produkt, który ułatwia zabezpieczanie przechowywanych pojemników na oleje i inne chemikalia. ... czytaj dalej  
24
października
Od 1 marca 2017 roku planowana jest zmiana dotycząca zasad przechowywania płynnych nawozów naturalnych. Wszystkie nawozy naturalne nale... czytaj dalej  
30
sierpnia
Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszego spotu produktowego na kanale You Tube.  By zobaczyć spot wystarczy kliknąć - tutaj ... czytaj dalej